Ogrody zimowe Łomża
Zostań naszym partnerem handlowym

Ellegance jest otwarte na różne formy współpracy dla partnerów handlowych. Szczególnie jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami w takich dziedzinach jak:

1. Wykonawcy np. robót budowlanych, wykończeniowych, wentylacji/klimatyzacji, elektrycznych, ogrzewania , systemów przeciwsłonecznych , montażu desek tarasowych, firmy basenowe 

2. Projektowania ogrodów zimowych, wystroju wnętrz 

3. Prowadzenia firmowego salonu - punktu ekspozycyjno handlowego Ellegance w wybranych uzgodnionych lokalizacjach w Polsce lub za granicą 

4. Prowadzenia  dla Ellegance różnych form działalności marketingowej związanej z pozyskiwaniem  nowych Klientów, 

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy również te nie wymienione .

W celu nawiązania współpracy wystarczy do nas napisać na adres marketing@ellegance.pl lub zadzwonić pod numer +48 602 300 870 , wówczas niezwłocznie wyślemy  Państwu bardziej szczegółowe warunki współpracy itd..

 

KILKA SŁÓW O NAS

Ogrody zimowe Łomża

Ogrody zimowe - Producent Ellegance

Ellegance to specjalistyczna firma zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji ogrodów zimowych, zadazeń tarasów, zabudów basenów, pergoli tarasowych, itp.

Na rynku działamy od 2001r. Na swoim koncie mamy setki realizacji  o różnym stopniu trudności od prostych rozwiązań do bardzo trudnych i skomplikowanych technicznie. Powierzchnie zabudowy wynoszą od kilkunastu do nawet kilkuset metrów kwadratowych.

Potencjał firmy Ellegance stanowią:

  • Nowoczesny park maszynowy
  • Komputerowe wspomaganie produkcji
  • Wyszkolona kadra inżynieryjno-techniczna
  • Własne, wyspecjalizowane grupy montażowe

Ellegance dziala na terenie całej Europy.

SKONTAKTUJ SIĘ
ZAMÓW KATALOG
ZOBACZ REALIZACJE

PROMOCJE

POLUB NAS NA FACEBOOK